Szklarska Poręba jest jednym z miast, które co roku odwiedza największa liczba turystów. Dzieje się tak za sprawą licznych atrakcje, które miasto ma do zaoferowania przyjezdnym. Jest m.in. największym ośrodkiem sportów zimowych w Polsce. Na masywie Szrenicy znajduje się aż 5 tras o różnych poziomie trudności, które łącznie stanowią aż 12 km. 

Atrakcje w Szklarskiej Porębie

Jednak miasto warto jest odwiedzić także latem. Szklarska Poręba jest idealną bazą wypadową dla górskich wędrówek, bo z niemal z każdej strony otoczona jest górskimi szczytami. Jeśli zamiast wędrowania wolisz jazdę rowerem, również się nie zawiedziesz. Liczne szlaki czekają na turystów z całej Polski. 

Agroturystyka Szklarska Poręba

Planując urlop w Szklarskiej Porębie nie zapomnij o noclegu, który sprawi, że Twój wyjazd będzie jeszcze przyjemniejszy. Jeśli zależy Ci na wysokim standardzie wybierz agroturystykę Szklarska Poręba w Royal Aparts. Każde z naszych pomieszczeń jest urządzone w nowoczesnym stylu, z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Dlatego z pewnością poczujesz się w nim ja w domu.

powrót do listy