Szklarska Poręba to górska miejscowość, która cieszy się dużą popularnością odwiedzających. Zawdzięcza to m.in. świetnemu położeniu pośród pasm górskich. Kto z nas nie marzy o tym, aby obudzić się lub zjeść śniadanie z widokiem na górskie krajobrazy? Wszystko jest możliwe! Wystarczy spędzić urlop w Szklarskiej Porębie. 

Szklarska Poręba – położenie

Miasto jest położone w dolinie rzeki Kamiennej. Od południa graniczy z Karkonoszami oraz malowniczym szczytem Szrenica. Od północy otaczają je góry Izerskie wraz ze szczytami takimi jak Czarna Góra czy Wysoki Kamień. Od wschodu tuż za pasmem Karkonoszy znajduje się Kotlina Jeleniogórska. Co więcej, aż 84% powierzchni Szklarskiej Poręby stanowią lasy. Dlatego jest ona doskonałym miejscem na uprawianie wszelkiego rodzaju sportów zimowych. 

Apartamenty Szklarska Poręba

Aby dopełnić udany urlop, oprócz pięknie położonego miasteczka, potrzeba także komfortowego noclegu. Takie z pewnością są apartamenty Szklarska Poręba w Royal Aparts. Luksusowe, nowoczesne i urządzone w gustownym stylu. Sprawią, że odetchniesz od codzienności w wygodnych warunkach. 

powrót do listy