Szklarska Poręba to pięknie położone górskie miasteczko. Jego niezwykły urok sprawia, że o każdej porze roku przepełnione jest turystami szukającymi miejsca na komfortowy wypoczynek. Aż 84% jego powierzchni stanowią lasy, dlatego jest wymarzonym miejscem do wszelkiego rodzaju rekreacji. Zarówno miłośnicy pieszych wycieczek, jazdy na rowerze czy sportów zimowych znajdą w nim coś odpowiedniego dla siebie. 

Niezwykłe warunki klimatyczne w Szklarskiej Porębie

Kolejną rzeczą, która wyróżnia miasto na tle innych są niezwykłe warunki pogodowe, które tu panują. Porównuje się je nawet do walorów, które mają miejscowości alpejskie leżące powyżej 2000 m n.p.m. Pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj nawet przez 110 dni w roku, dlatego Szklarska jest doskonałym miejscem do uprawiania sportów zimowych. W mieście znajduje się wiele stoków o różnych stopniach trudności. Dlatego każdy może znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Hotel Szklarskagwarancja udanego urlopu

Jednak nawet doskonałe atrakcje nie zapewnią nam udanego wypoczynku, jeśli nasz nocleg nie będzie komfortowy. Jeśli szukasz idealnego hotelu Szklarska, sprawdź Royal Aparts. Luksusowe apartamenty w doskonałym stylu sprawią, że Twój wypoczynek będzie niezwykle udany. Po dniu pełnym wrażeń będziesz mógł odpocząć w przyjemnych warunkach.

powrót do listy