Szklarska Poręba to prawdziwy raj dla miłośników sportów zimowych i narciarstwa. W mieście znajduje się co najmniej kilkanaście ośrodków dla narciarzy i snowboardzistów. Sprawdź, na który z nich warto się wybrać. Jeśli szukasz noclegu, wybierz jeden z doskonale położonych apartamentów Royal Aparts. 

Narty Szklarska Poręba – największe ośrodki

Jednym z największych ośrodków narciarskich w Szklarskiej Porębie, a nawet w całych Karkonoszach jest Ski Arena Szrenica. Na wszystkich fanów sportów zimowych czeka aż dwanaście kilometrów stoków z systemem dośnieżania. Dostępnych jest wiele poziomów trudności – zaczynając od łatwych tras zjazdowych jak Hala Szrenicka czy Puchatek, a kończąc na trasach bardzo trudnych jak FIS. Ośrodek jest wyposażony w trzy koleje linowe i pięć wyciągów, dzięki którym na górę może wjechać dziesięć tysięcy osób na godzinę, a to oznacza brak oczekiwania pod wyciągiem. 

Royal Aparts gwarancją udanego wyjazdu

Jeśli podjąłeś już decyzję o wyjeździe, zadbaj o komfortowy nocleg. Dzięki temu, po całym dniu spędzonym na nartach Szklarska Poręba odpoczniesz w przyjemnej atmosferze. Doskonała lokalizacja sprawi, że nie będziesz musiał dojeżdżać do stoku, bo drogę z łatwością pokonasz piechotą.

powrót do listy