Szklarska Poręba to bardzo chętnie odwiedzane miejsce. Każdego roku przyjeżdżają do niego tysiące turystów. Nie ma się temu co dziwić, bo miasto ma wiele do zaoferowania przyjezdnym. Jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce, dlatego miłośnicy sportów zimowych bywają tutaj bardzo często. Masyw Szrenicy mieści aż 5 tras o różnym stopniu zaawansowania, które razem stanowią aż 12 km długości.

Szklarska Poręba atrakcje dla odwiedzających

Jednak zima to nie jedyna pora roku, w którą warto przyjechać do Szklarskiej Poręby. Wiele atrakcji czeka tutaj także w lato. Miasto niemal z każdej strony otaczają pasma górskie, dlatego jest ono doskonałą bazą wypadową dla górskich wędrówek czy przejażdżek rowerowych. 

Royal Apart Szklarska Poręba

Jednak, aby urlop był udany potrzeba jeszcze dobrego noclegu. Royal Aparts Szklarska Poręba to gwarancja udanego wypoczynku w luksusowym i stylowym apartamencie. Każde z naszych pomieszczeń tworzymy w taki sposób, jak sami mielibyśmy w nim mieszkać. Dlatego dbamy o każdy szczegół oraz o to, aby przyjemnie się w nim mieszkało. 

powrót do listy