Szklarska Poręba to doskonałe miejsce na wypoczynek dla wszystkich osób, które cenią sobie czas spędzony na łonie natury. Aż 84% powierzchni miasta pokrywają tereny leśne. Nietrudno sobie więc wyobrazić urok pobytu tam o każdej porze roku. Zimą można udać się na narty lub snowboard, a w lato na wędrówkę po górach. Po wszystkim można wrócić do komfortowego apartamentu, aby miło spędzić wieczór.

 

Domki Szklarska Poręba

Jeśli wolisz wyjazdy w większym gronie wybierz domki Szklarska Poręba z oferty Royal Aparts. Zapewniamy przytulne i nowocześnie urządzone domki, w których Ty i Twoi przyjaciele poczujecie się wyjątkowo. Po dniu spędzonym na stoku spędzicie czas w miłej i przyjemnej atmosferze, a co najważniejsze w ulubionym gronie.

 

Komfortowy nocleg Royal Aparts

Wszystkie nasze apartamenty tworzymy z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zdajemy sobie sprawę z tego co jest potrzebne, aby komfortowo spędzić czas wolny. Dlatego wybierając jedną z naszych ofert zyskujesz gwarancję tego, że Twój pobyt będzie udany i że nie spotkają Cię żadne niedogodności.

Reservation

Select a location

We support our apartments through two separate reservation systems, so please select your preferred apartment location. A list of apartments with a map can be found here. You can book the apartment directly on its website.

Cicha 13 Street
Zakopiańska 22 Street
11 Listopada 22,26 Street
Polna 26,27 Street

Reservation

Sienkiewicza 9 Street

Reservation