Szklarska Poręba to małe miasteczko, w którym przecinają się Góry Izerskie oraz Karkonosze. Leży tuż u wierzchołka Szrenicy oraz przy dwóch malowniczych wodospadach – Szklarce i Kamieńczyku. Nie można się więc dziwić, że każdego roku cieszy się ono zainteresowaniem setek, a nawet tysięcy turystów. Jest odpowiednim miejscem na wycieczkę zarówno dla miłośników sportów zimowych, jak i osób, które cenią sobie wędrowanie po górach lub zwiedzanie muzeów.

 

Apartamenty przy największych atrakcjach

Jeśli planujesz wypocząć, zaplanuj swój urlop właśnie tutaj. Wynajmij jeden z luksusowych apartamentów Royal Aparts i ciesz się jego wyjątkowym stylem i nowoczesnym designem. Wszystkie apartamenty znajdują się tuż przy największych atrakcjach w mieście. Dlatego wybierając je zyskujesz niesamowity komfort. Twoje auto może bezpiecznie czekać na parkingu, a Ty do wszystkich atrakcji z łatwością dotrzesz na piechotę.

 

Noclegi w Szklarskiej

Royal Aparts to wyjątkowe noclegi w Szklarskiej, w których każdy szczegół jest idealnie dopracowany. Tworząc je kierowaliśmy się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, tak aby nasi goście mogli spędzać czas w luksusowych i komfortowych warunkach.

Reservation

Select a location

We support our apartments through two separate reservation systems, so please select your preferred apartment location. A list of apartments with a map can be found here. You can book the apartment directly on its website.

Cicha 13 Street
Zakopiańska 22 Street
11 Listopada 22,26 Street
Polna 26,27 Street

Reservation

Sienkiewicza 9 Street

Reservation