Szklarska Poręba to wymarzone miejsce dla fanów sportów zimowych, a w szczególności narciarstwa. Znajduje się tutaj aż kilkanaście ośrodków przeznaczonych do jazdy na nartach czy snowboardzie. Największy jest ten usytuowany na masywie Szrenicy. Jego trasy liczą łącznie aż 12 km. Ma on różne poziomy trudności, dlatego każdy bez problemu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaczynając od łatwych tras zjazdowych, takich jak Puchatek czy Hala Szrenicka, po najtrudniejsze jak FIS.

 

Ośrodek narciarski Ski Arena Szrenica

Ośrodek jest wyposażony w trzy koleje linowe i pięć wyciągów. W ciągu jednej godziny są w stanie przewieźć na górę aż dziesięć tysięcy osób. Dzięki temu, nie ma potrzeby stać w męczących kolejkach przed gondolami.

 

Szklarska Poręba gondola

Gwarancją udanego wyjazdu, oprócz wyboru odpowiedniego miejsca jest nocleg. Wybierz Royal Aparts i zyskaj wspaniały i komfortowy urlop. Po całym dniu spędzonym na śniegu wrócisz do przytulnego apartamentu, w którym będą czekały na Ciebie wszelkie udogodnienia, które sprawią, że Twój pobyt będzie wygodny i niezapomniany. Co więcej, nocleg tuż przy Szklarska Poręba gondola sprawi, że z rano z łatwością dostaniesz się na stok.

Reservation

Select a location

We support our apartments through two separate reservation systems, so please select your preferred apartment location. A list of apartments with a map can be found here. You can book the apartment directly on its website.

Cicha 13 Street
Zakopiańska 22 Street
11 Listopada 22,26 Street
Polna 26,27 Street

Reservation

Sienkiewicza 9 Street

Reservation