Szklarska Poręba położona w dolinie rzeki Kamiennej tuż przy paśmie Karkonoszy jest doskonałym miejscem na wycieczkę zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Oprócz sportów zimowych czy letnich wędrówek po górach, miasto gwarantuje także coś na deszczowe dni.

 

Co robić z dziećmi w Szklarskiej Porębie?

Jednym z punktów, które warto odwiedzić będąc w Szklarskiej Porębie z dziećmi jest Leśna Huta, znajdująca się na Szlaku Ducha Gór. Można przyjrzeć się w niej bliżej tradycyjnym metodom wykonywania szkła barwionego, a nawet spróbować swoich sił w tej niezwykłej czynności, co szczególnie podoba się najmłodszym. Kolejną atrakcją jest Żelazny Tygiel Waloński. Jego Twórcy w oparciu o zapiski dawnych kronikarzy odtworzyli urządzenia i narzędzie, którymi posługiwano się bardzo dawno temu. Wszystkich przedmiotów można dotknąć i sprawdzić, jak działają. Dlatego dzieci z pewnością nie będą się tutaj nudzić.

 

Szklarska Poręba hotel dla dzieci

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podróżowanie z dziećmi może być wymagające, dlatego oferujemy komfortowe noclegi Royal Aparts. Jeśli szukasz w Szklarskiej Porębie hotelu dla dzieci to miejsce będzie dla Ciebie odpowiednie. Zadbaliśmy o wszystkie szczegóły wyposażenia, dlatego pobyt u nas będzie dla komfortowy dla całej rodziny.

Reservation

Select a location

We support our apartments through two separate reservation systems, so please select your preferred apartment location. A list of apartments with a map can be found here. You can book the apartment directly on its website.

Cicha 13 Street
Zakopiańska 22 Street
11 Listopada 22,26 Street
Polna 26,27 Street

Reservation

Sienkiewicza 9 Street

Reservation