Zainwestuj

w Świeradowie Zdroju

Royal Aparts to nie tylko doskonała propozycja wypoczynku w wysokiej klasy apartamentach. To także możliwość pomocy w atrakcyjnej lokacie kapitału. Nasza oferta kompleksowego zarządzania nieruchomościami pozwala czerpać zyski z inwestycji bez udziału właściciela.

Pomożemy wybrać odpowiedni lokal do wynajmu lub zaopiekujemy się apartamentem, który już posiadasz. Zadbamy o profesjonalną obsługę gości i utrzymanie nieruchomości w nienagannym stanie, zajmiemy się także pozyskaniem klientów z różnych źródeł i obsługą marketingową oraz reklamową.

Wygoda i bezpieczeństwo

Lokata kapitału

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto w wynajmie apartamentów widzi realną szansę na stałe źródło dochodu oraz zabezpieczenie przyszłości, np. na emeryturze. Możesz komfortowo wypoczywać, kiedy tylko masz na to ochotę i dodatkowo zarabiać, kiedy nie ma Cię na miejscu.

Oddając w zarządzanie swoją nieruchomość w nasze ręce, stawiasz na pewnego partnera, który zadba o to, abyś na wynajmie zarobił jak najwięcej, nie poświęcając na to czasu.

Reservation

Select a location

We support our apartments through two separate reservation systems, so please select your preferred apartment location. A list of apartments with a map can be found here. You can book the apartment directly on its website.

Cicha 13 Street
Zakopiańska 22 Street
11 Listopada 22,26 Street
Polna 26,27 Street

Reservation

Sienkiewicza 9 Street

Reservation