Szklarska Poręba to idealne miejsce dla zwiedzających. Z pewnością przypadnie do gustu zarówno tym którzy wolny czas lubią spędzać w aktywny sposób, jak i osobom, które wolą odwiedzać muzea. Dobrze poczują się tutaj zarówno dorośli jak i dzieci. 

Atrakcje w Szklarskiej Porębie

Jedną z atrakcji, która przypadnie do gustu w szczególności dzieciom jest Park Dinozaurów. Ścieżka edukacyjna przedstawia zrekonstruowane figury dinozaurów w ich naturalnej wielkości. Dzieci mogą także odkryć ukryty w piaskownicy szkielet jednego ze stworzeń. Jeśli wolisz spędzać czas uprawiając sport. Zimą w Szklarskiej Porębie nie brakuje ośrodków narciarskich. W lato zaś możesz wybrać się na wędrówkę po górach lub wycieczkę rowerową.

Hotele Szklarska Poręba z basenem

Po dniu pełnym wrażeń dobrze jest odpocząć w komfortowym i stylowym miejscu. Jeśli szukasz czegoś specjalnego wybierz hotele Szklarska Poręba z basenem, które znajdują się w ofercie Royal Aparts. Każdy nasz apartament jest wyposażony w najmniejsze detale, dlatego pobyt tutaj będzie z pewnością wygodny i komfortowy.

powrót do listy