Szklarska Poręba to miasto, które cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów. Położone w górach stanowi doskonałą bazę wypadową dla górskich wędrówek. Jest też bardzo dobrym wyborem dla miłośników sportów zimowych, ponieważ nie brakuje tutaj stoków, z których chętnie korzystają narciarze i snowboardziści. Fani muzeów również znajdą tutaj coś dla siebie, bo tych w Szklarskiej nie brakuje.

 

Szklarska Poręba dla miłośników luksusu

Wiele osób przyjeżdża do Szklarskiej Poręby, aby wypocząć od zgiełku miasta i choć przez chwilę zrelaksować się w górskiej ciszy. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój wypoczynek był jeszcze bardziej udany wybierz odpowiedni nocleg. Doskonałym rozwiązaniem będzie jeden z apartamentów Royal Aparts dostępny w wielu wariantach cenowych oraz z różnymi udogodnieniami.

 

Szklarska Poręba noclegi z basenem

Jednym z udogodnień jest basen, w którym można zrelaksować się po całym dniu wrażeń w mieście czy na szlaku. Dlatego jeśli szukasz w Szklarskiej Porębie noclegów z basenem zarezerwuj jeden z komfortowych apartamentów Royal Aparts.

Reservation

Select a location

We support our apartments through two separate reservation systems, so please select your preferred apartment location. A list of apartments with a map can be found here. You can book the apartment directly on its website.

Cicha 13 Street
Zakopiańska 22 Street
11 Listopada 22,26 Street
Polna 26,27 Street

Reservation

Sienkiewicza 9 Street

Reservation