Szklarska Poręba to miasto położone w dolinie rzeki Kamiennej. Swoją popularność zawdzięcza m.in. doskonałej lokalizacji. Od południa otaczają je Karkonosze z pięknym szczytem Szrenicy. Od północy widoczne są stoki Gór Izerskich z Wysokim Kamieniem i Czarną Górą. Od wschodu Szklarska Poręba graniczy z Kotliną Jeleniogórską. Taka lokalizacja sprawia, że nie brakuje tutaj zwolenników aktywnego spędzania czasu.

 

Dlaczego warto odwiedzić Szklarską Porębę?

Szklarska Poręba dzieli się na część Dolną i Górną. Większa jest druga z nich. Dzieli się na dzielnice takie jak: Marysin, Śródmieście, Biała Dolina i Szklarka. Dużym atutem miejscowości jest to, że aż 84% jej powierzchni zajmują tereny leśne. Dlatego jest ona idealna zarówno na piesze lub rowerowe wycieczki, narciarstwo biegowe czy zimowe szaleństwo na stoku.

 

Hotel Szklarska Poręba

Zdecydowałeś już, aby odwiedzić Szklarską Porębę, ale szukasz noclegu, który spełni Twoje oczekiwania? Skorzystaj z oferty Royal Aparts. Wybierz luksusowy i komfortowy apartament, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku i nabierzesz sił na kolejne tygodnie. Royal Aparts to najlepszy z hoteli Szklarska Poręba. Jest położony blisko największych atrakcji w mieście, dlatego bez problemu wszędzie dotrzesz na piechotę.

Reservation

Select a location

We support our apartments through two separate reservation systems, so please select your preferred apartment location. A list of apartments with a map can be found here. You can book the apartment directly on its website.

Cicha 13 Street
Zakopiańska 22 Street
11 Listopada 22,26 Street
Polna 26,27 Street

Reservation

Sienkiewicza 9 Street

Reservation