Szklarska Poręba to miasto, które każdego roku odwiedzają tysiące turystów. Nie ma się jednak co dziwić, bo liczba atrakcji jaka czeka na nich na miejscu jest bardzo duża. Niezależnie od tego czy bardziej lubisz sporty zimowe, letnie wędrówki po górach a może odwiedzanie muzeów. Tutaj nie będziesz się nudzić.

 

Szklarska Poręba Atrakcje

Miasto jest położone u podnóża Szrenicy, dlatego o każdej porze roku przyciąga wielu miłośników gór. Ze względu na obecność licznych stoków narciarskich jest też centrum sportów zimowych. Bardzo dobrze przygotowane trasy gwarantują komfortowe szusowanie. W mieście odbywa się także wiele imprez, takich jak: Slalom RETRO dla miłośników narciarstwa w stylu retro czy Bieg Piastów odbywający się co roku w marcu. W miescie organizowane sa także wyścigi psich zaprzęgów.

 

Noclegi Szklarska Poręba

Jeśli planujesz odwiedzić Szklarską Porębę, już wcześniej zarezerwuj komfortowy nocleg w Royal Aparts. Wybierz jeden z luksusowych i doskonale wyposażonych apartamentów i ciesz się wspaniałym urlopem. Wszystkie noclegi Szklarska Poręba Royal Aparts są zlokalizowane tuż przy największych atrakcjach w mieście, dlatego nie ma potrzeby używania auta. Wszędzie z łatwością można dojść pieszo.

Reservation

Select a location

We support our apartments through two separate reservation systems, so please select your preferred apartment location. A list of apartments with a map can be found here. You can book the apartment directly on its website.

Cicha 13 Street
Zakopiańska 22 Street
11 Listopada 22,26 Street
Polna 26,27 Street

Reservation

Sienkiewicza 9 Street

Reservation