Szklarska Poręba to górskie miasteczko, które zamieszkuje stosunkowo niewielka liczba mieszkańców. Mimo to, nie brakuje w nim odwiedzających. Aż 84% powierzchni Szklarskiej Poręby stanowią tereny leśne. Dlatego łatwo można się domyślić, że jest to doskonałe miejsce na rekreację w każdym wydaniu. Zarówno fani pieszych wycieczek, jazdy na rowerze czy sportów zimowych znajdą tutaj coś, co pozwoli im spędzić czas tak jak lubią.

 

Niezwykły klimat Szklarskiej Poręby

Miasto jest wyjątkowe jeszcze z jednego powodu. Już od połowy XIX wieku jest znaną oraz cenioną stacją klimatyczną Dolnego Śląska. Panują tutaj warunki atmosferyczne przypominające te z alpejskich miasteczek położonych powyżej 2000 m n.p.m. Cisza, malownicze krajobrazy i krystalicznie czyste wodospady. To wszystko sprawia, ze Szklarska Poręba jest ulubionym miejscem turystów z Polski i nie tylko.

 

Pensjonat Szklarska Poręba

Planujesz odwiedzić miasto, ale cały czas szukasz odpowiedniego pensjonatu Szklarska Poręba? Wybierz jeden z apartamentów Royal Aparts i ciesz się luksusem połączonym z komfortem. Nasze pensjonaty tworzymy tak, jak sami chcielibyśmy w nich mieszkać, czyli z dbałością o każdy szczegół. Dlatego gwarantujemy, że spędzisz tutaj swój czas w przyjemnie i wygodnie.

Reservation

Select a location

We support our apartments through two separate reservation systems, so please select your preferred apartment location. A list of apartments with a map can be found here. You can book the apartment directly on its website.

Cicha 13 Street
Zakopiańska 22 Street
11 Listopada 22,26 Street
Polna 26,27 Street

Reservation

Sienkiewicza 9 Street

Reservation